1Automobilis nupirktas į kreditą, Jūs norėtumėte jį parduoti. Kaip tai padaryti?
Mes superkame automobilius, perkamus į kreditą. Nustatę automobilio kainą ir sudarę su Jumis sutartį, kredito likutį pervedame bankui, o skirtumą - į Jūsų atsiskaitomąją sąskaitą.
2KIEK AŠ GAUSIU UŽ SAVO AUTOMOBILĮ?

Kaina susideda iš daugelio parametrų. Pagrindiniai iš jų, labiausiai įtakojantys kainą:

  • Mašinos būklė: daužtų ir avariją patyrusių mašinų kaina smarkiai mažėja, nes reikia tam tikrų išlaidų visų pažeidimų pašalinimui.
  • Automobilio išleidimo metai: atspindi bendrą mašinos būklę. Jeigu automobilio amžius viršija 20 metų - jis praranda daugiau nei 60% savo pirminės kainos.
  • Markė ir modelis nulemia populiarumą antrinėje rinkoje. Papildomi, antraeiliai parametrai. Savininkų skaičius

Jeigu vertintojas, telefonu įvertinęs automobilį, pasako vienokią kainą, o atvykęs — kitokią, manęs netenkinančią, ir aš atsisakysiu parduoti automobilį, ar tokiu atveju vertintojui reiks sumokėti, jeigu taip – tuomet kiek?
Jeigu telefonu buvo pateikta patikima informacija, atvykus mūsų įmonės vertintojui kaina nesikeičia. Jeigu informacija buvo pateikta nepilna ir apžiūros vietoje išaiškėjo nauji defektai, tuomet suma gali keistis, tačiau atsisakymo supirkti atveju mes neimame iš kliento pinigų už atvažiavimą.

3Savininkas pats negali atvažiuoti, bet yra visi dokumentai, ar galima kažkaip parduoti automobilį?
Jūs galite mums parduoti automobilį, jeigu turite automobilio savininko notarinį įgaliojimą.
4Kokį mokestį reiks sumokėti pardavus automobilį?
Jeigu automobilis buvo Jūsų nuosavybėje ilgiau nei 3 metus, tuomet mokesčių Jums mokėti nereikia. Jeigu automobilis Jūsų nuosavybėje buvo mažiau nei 3 metus ir Jūs parduodate jį mums brangiau, nei pirkote, tuomet mokate 15% nuo skirtumo tarp pirkimo ir pardavimo kainos.
5Ar atvežti antrą komplektą padangų?
Labai pageidautina atvežti antrą komplektą padangų, tai padidins Jūsų automobilio supirkimo kainą.
6Kiek laiko užima įforminimas?
Įvertinimo procesas užims apie 40 minučių, pats dokumentų įforminimas dar apie valandą, iš viso Jūs sugaišite ne daugiau kaip 2 valandas.
7Kaip įforminama sutartis supirkimo atveju?
Įforminama standartinė PIRKIMO-PARDAVIMO sutartis, kurioje įrašoma sandorio suma, sutarties objektas, data ir laikas.
8Kas išregistruoja automobilį?
Pagal įstatymus išregistruoti automobilį gali tik automobilio savininkas, arba jo įgaliotas asmuo pagal generalinį įgaliojimą. Po sutarties sudarymo Jums būtina nuvykti į VĮ Regitra skyrių ir išregistruoti automobilį, arba galite pateikti pareiškimą nuotoliniu būdu per eRegitra.lt
9KAIP JŪS SUMOKATE UŽ AUTOMOBILĮ?
Bet kokiu Jums patogiu būdu - tai ir grynieji ir negrynieji pinigai, atsiskaitymas vietoje.
10Ar superkate automobilius, patyrusius kelių eismo įvykį?
Taip, superkame kelių eismo įvykius patyrusius automobilius. Beje, į įvykio vietą mes galime atvažiuoti iš karto ir įvertinti automobilį.
11Noriu parduoti mašiną, bet nežinau, kokią kainą nustatyti.
Paprasčiausias būdas sužinoti Jūsų automobilio kainą – peržiūrėti analogiškų markių automobilių kainas skelbimuose https://autoplius.lt arba https://autogidas.lt. Tačiau toks būdas turi minusą – į kainą pardavėjai įdeda, taip vadinamą, „prekybos“ diapazoną ir dažnai neįvertina objektyvios techninės automobilio būklės. Bet, bet kokiu atveju, bendrą vaizdą apie kainas Jūs susidarysite. Išsamesnę ir objektyvesnę kainą Jums gali pasakyti mūsų ekspertai–vertintojai, atsižvelgiantys į metus, komplektiškumą, lako-dažų dangą, bendrą techninę būklę. Atkreipiame dėmesį, kad norėdami sužinoti apytikslę automobilio kainą, Jūs galite paskambinti mums ir sužinoti ją, atsakę į mūsų pateiktus tam tikrus paprastus klausimus.
12Tai teisėta?
Taip, žinoma, mes esame oficialūs automobilių supirkėjai. Parduodami automobilį Jūs pasirašote pirkimo-pardavimo sutartį. Toliau, po automobilio išpirkimo, per 14 dienų Jūs mašiną išregistruojate.
benefit2-2

DIRBAME VISĄ PARĄ

benefit111

Atvažiavimas į bet kurį Lietuvos rajoną PER 30 MINUČIŲ.

benefit2-3

Apžiūra ir ĮFORMINIMAS PER 30 MINUČIŲ!

benefit2-4

ATSISKAITYMAS IŠ KARTO grynaisiais arba į sąskaitą.

Greitai nupirksime automobilį, jeigu:

✔ Neturite laisvo laiko ir noro savarankiškai užsiimti automobilio pardavimu.

✔ Skubiai reikalingi pinigai neatidėliotino klausimo sprendimui.

✔ Norite įsigyti naują automobilį salone, bet trade-in, interneto aukcionai ir automobilių supirkimas NEnurodo teisingos Jūsų automobilio kainos.

✔ Paveldėjote mašiną, bet ji jums nereikalinga ir Jūs norite skubiai parduoti automobilį per valandą, bet už teisingą kainą.